Про нас

Наша історія

Благодійна організація «Благодійний фонд «Мир! Зроби це!» була заснована у вересні 2022 року для того, щоб допомагати найбільш незахищеним, розвивати освіту і культуру, покращувати якість життя людей. Так, допомогти всім — це недосяжна мета. Проте засновник організації Євген Котляр впевнений: якщо діяти об’єднавшись, можна зробити світ кращим.

Мета організації — створювати та реалізовувати освітні, технічні, медичні та соціальні проекти, котрі поліпшують життя людей та його якість. Та через те, що обставини диктують свої умови, зараз ми реалізуємо не тільки громадські проекти, але також допомагаємо людям, постраждалим внаслідок бойових дій, підтримуємо військових, які звертаються до нас за допомогою.
people sitting on chair

Сумська область

Сумська область має найдовший спільний кордон із росією, а саме місто Суми знаходиться лише в 38 км від території агресора. По всій довжині кордону ворог щоденно обстрілює населені пункти.

В таких умовах допомоги потребують як сумські військові, які постійно захищають державний кордон, так і мешканці області, які потерпають від війни. Крім того, в місті Суми та області мешкають ВПО, які теж потребують підтримки і захисту.

Місія нашого Фонду

Місія нашого Фонду — об’єднати якомога більше людей довкола проектів, які роблять життя кращим: допомогти тим, хто цього потребує, підтримати найвразливіших, та підставити плече підтримки нашим захисникам.

Фонд опікується найбільш незахищеними та вразливими громадянами. Збираємо та передаємо гуманітарну допомогу, речі, продукти та медикаменти до цивільних установ: лікарень, дитячих будинків, будинків для людей похилого віку та притулків для тварин.
people sitting on chair

«Благодійний фонд «Мир! Зроби це!» — аполітична і арелігійна організація. Жоден з учасників фонду не буде використовувати нашу спільну роботу у своїх політичних цілях. Ми не співпрацюємо із жодною політичною організацією заради її піару — співпраця можлива лише заради реальної допомоги людям, яку ми можемо організувати спільними силами. Також ми не проповідуємо жодних релігій та допомагаємо людям не залежно від їх конфесії чи віросповідання.