Фотовиставка

Фотовиставка «Байки у мушлі» допомогла зібрати кошти на евакуаційні автомобілі для військових з Бахмутського напрямку і підняти бойовий дух сум’ян.

Організували виставку та аукціон з продажу авторських листівок організація «Благодійний фонд «Мир! Зроби це!»» спільно з фотографом Сергієм Чепульським в співпраці з колективом «Агенції промоції «Суми»». 

Метою виставки було забезпечити наших військових необхідною підтримкою, адже саме завдяки їх міці та незламності ми маємо нині свободу. Завдяки їх силі волі та жазі до перемоги ми маємо надію і можливість робити все від нас залежне, щоб допомогти їм. А отже, гуртуємось, та з іще більшим натхненням працюємо заради перемоги.

Та не менш важливою ця подія була і для мирних мешканців міста Сум. Вона допомогла хоч ненадовго відволікти людей від того жаху, який відбувається в Україні, підняти настрій, дати надію і надихнути на подальшу боротьбу. У час війни виставка стала можливістю доторкнутися до колишнього мирного життя. До неї долучилися митці різних культурних сфер: фотографи, художники, театральні діячі, музиканти та інші творчі мешканці міста Суми. Ми дякуємо всім, хто взяв участь в організації та проведенні фотовиставки «Байки у мушлі» за неймовірну атмосферу єднання поколінь, яка допомогла пробудити творче натхнення та посіяти зернята майбутньої співпраці у подальших проектах. 

Проекти

Поділитися